У м. Скадовську відлунали урочистості з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2018 16:23

Фото без опису17 вересня 2018 року у виставковій залі РБК імені Шевченка відбулися урочистості до Дня рятівника. На заході були присутні представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, ЗМІ.

Під час святкових заходів очільники району та міста адресували свої теплі вітальні слова винуватцям свята. У перервах між вітаннями особливу естетичну насолоду дарували всім присутнім художні колективи РБК імені Шевченка.

Привітати працівників районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області з нагоди професійного свята завітала заступник голови районної державної адміністрації Надія Сєркова: «Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Бог оберігає вас від усіх негараздів. Зі святом Вас!»

За сумлінну працю, високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж, зразкове виконання службових обов’язків, відповідальність, ініціативність та з нагоди відзначення професійного свята - Дня рятівника подяку голови районної державної адміністрації оголошено Щербині Олександру Васильовичу - майору служби цивільного захисту, начальнику 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області

Урочисті заходи пройшли на одному диханні і подарували масу позитивних емоцій!