У Скадовському районі готуються до святкування державних свят

Дата: 13.08.2018 16:13

13 серпня 2018 року, у селекторній залі районного будинку культури ім. Шевченка під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.
Члени організаційного комітету обговорили план проведення урочистостей щодо відзначення державних свят в районі, зупинившись на кожному з пунктів.

За підсумками засідання оргкомітету, визначено та надано відповідні окремі доручення присутнім щодо належної організації відзначення державних урочистостей, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні яке відбудеться 16 серпня 2018 року.