Незліченні перемоги!

Дата: 24.04.2019 16:11

Фото без опису Фото без опису                     20 квітня 2019 року славетне місто Полтава приймала Всеукраїнські змагання зі спортивних танців "Гран-Прі Полтавщини".

На змагання приїхало близько 800 учасників від 4 до понад 60 років.

Учасники демонстрували латиноамериканські та європейські танці у виставковому залі міського будинку культури.

Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) представив Скадовщину неперевершеними запальними композиціями.

Хореографічні композиції «Тече вода» та «Ніч, яка місячна» - вибороли перші місця, а яскравий номер «Коктейль» отримав почесне Гран-прі змагань.

А вже 21 квітня 2019 року в Харкові, на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю «Пролісок Куб», учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела», танцювальна пара Самохвалов Данило та Клепець Катерина з ¼ фіналу потрапили до фіналу — де посіли 3 місце. Клименко Микита та Йолтуховська Єва стали полу фіналістами змагань.

Браво «Каравела»!!!