Відбулися урочисті заходи до Міжнародного жіночого дня

Дата: 12.03.2018 16:07

Фото без опису     Фото без опису                   07 березня 2018 року у великій залі РБК імені Т.Г. Шевченка відбулися урочистості до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, участь у якому взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій району, громадськість, ЗМІ.

Привітав усіх жінок району з прекрасним весняним святом і голова районної державної адміністрації: «Від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, від Скадовської районної державної адміністрації та від себе особисто, вітаю вас із приємним,  радісним святом, святом весни, любові та краси, Міжнародним жіночим днем– 8 Березня! Шановні жінки, у цей день прийміть від нас слова уклінної вдячності за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя.  Жінка – творець усього прекрасного на Землі, Берегиня родинного вогнища, миру і злагоди. Вона дарує нам життя, відкриває красу світу, наповнює його любов'ю, дає нові сили. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною   повсякденною   працею  утверджують      авторитет  органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств   і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи.  Особлива шана та подарка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому крае боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам.  Велика шана матерям і дружинам, які чекають чоловіків та синів з фронту. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.»

Голова районної державної адміністрації Віктор Турик відзначив подяками голови районної державної адміністрації:

Криворучко Наталію Анатоліївну - головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

Буланову Ірину Михайлівну - голову комітету з питань агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів Громадської ради при районній державній адміністрації;

Ковтун Людмилу Володимирівну - заступника голови комітету з питань освіти, культури, туризму, духовності, молоді та спорту Громадської ради при районній державній адміністрації;

Малашкову Оксану Миколаївну - секретаря Громадської ради при районній державній адміністрації, члена Херсонської громадської організації «Союз ветеранів і інвалідів Чорнобиля»;

Пашинську Вікторію Михайлівну - головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

Мавріді Марію Костянтинівну - директора комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв».

Також, голова районної державної адміністрації, голова районної ради та перший заступник міського голови привітали матерів та дружин загиблих учасників АТО Скадовського району та вручили їм квіти і цінні подарунки:

Якущенко Ірину та Березинець Валентину Іванівну – дружину та мати Якущенка Валерія, Голік Інну – дружину Голіка Руслана, Олійник Аллу Петрівну – мати Олійника Анатолія, Гливу Наталію та Гливу Галину Іванівну – дружину та мати Гливого Сергія, Бєлікову (Кириленко) Тетяну Юріївну – мати Бєлікова Віталія, Кулікову Людмилу Василівну – мати Сенченко Едуарда.

Присутні у залі стоячи оплисками, зі сльозами на очах, вітали цих мужніх жінок, чиї сини та чоловіки віддали своє життя, відстоюючи незалежність нашої держави на Сході України.

Після закінчення офіційної частини присутні мали змогу насолодитися чудовим концертом, який подарували художні колективи РБК імені Т.Г. Шевченка та колективи Скадовського району.