Представники Скадовської районної державної адміністрації приймали участь у відкритті новоствореного підготовленого типового стрільбища поблизу смт Каланчак.

Дата: 02.05.2018 16:05

Фото без опису

28 квітня 2018 року голова Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій Гордєєв відкрив новостворене підготовлене типове стрільбище поблизу смт Каланчак.

На його відкритті були присутні заступник голови Херсонської державної адміністрації Вадим Чабан, голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик разом з керівником апарату Андрієм Кириченко.

Очільник області відзначив високу якість новоствореного спеціального полігону та наголосив: «Нещодавно на Херсонщині відбулися військові навчання та випробування ракети «Вільха» під головуванням Президента України Петра Порошенка. Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України був відзначений високий рівень проведення навчань, а також збори тероборони, які ми проводимо другий рік поспіль».

Присутні спостерігали за проведенням занять з підрозділами територіальної оборони Каланчацького району. Навчання проводилися відповідно до Плану проведення зборової підготовки підрозділів територіальної оборони Херсонської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Усім присутнім було продемонстровано сучасну зброю та військову техніку, яка підкреслює силу та міць Збройних Сил України. Військовозобов’язані мали змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги, тактичної підготовки, дії підрозділу в обороні та наступі.