У Скадовську вітали працівників житлово-комунального господарства

Дата: 16.03.2018 16:02

Фото без опису  Фото без опису                 Щороку у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні, 16 березня 2018 року у  виставковій залі РБК імені Т.Г. Шевченка відбулися святкові урочистості, головними героями яких стали працівники комунальної сфери Скадовського району.

На заході були присутні представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, районних підприємств, установ, організацій, громадськість, ЗМІ.

Від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Годдєєва, від Скадовської районної державної адміністрації  та від себе особисто, працівників житлово-комунального господарства привітав голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик: “Бажаю Вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних та доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє! Щиро дякую Вам за ваш професіоналізм і витримку!”

Свою вдячність працівникам  комунальної сфери представники влади висловили і у вигляді численних грамот. Так почесними грамотами Скадовської районної державної адміністрації були нагороджені Гавзон Ігор Григорович — директор комунального підприємства “Добродій” Благодатненської сільської ради; Іващенко Наталя Юріївна — бухгалтер комунального підприємства “Красне” Красненської сільської ради та Басистий Віктор Олександрович — тракторист комунального підприємства “Красне”  Красненської сільської ради.

Присутніх вітали творчі колективи районного будинку культури та аматорські колективи району, даруючи гарний настрій усім присутнім.