У Скадовську відбулась Всеукраїнська Колосіада

Дата: 13.08.2018 16:01

Фото без опису   Фото без опису                 10 серпня 2018 року Скадовщина щиро зустрічала гостей з різних областей України. Саме у Скадовську, Громадська організація «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на головній сцені Скадовського районного будинку культури урочисто відкрили Всеукраїнські спортивні змагання – Всеукраїнську Колосіаду серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад під патронатом Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України.

На відкритті Колосіади були присутні члени організаційного комітету та почесні гості:

голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, голова Оргкомітету, голова громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Олександр Мендус, начальник відділу Національного Олімпійського Комітету Вікторія Веселова, перший заступник голови громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Григорій Савчук, заступник голови громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Михайло Вівтоняк, секретар Скадовської міської ради  Олег Сокольчук.

Під звуки спортивного маршу командуючий парадом вивів на сцену делегації команд

Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської,

Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської,

Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської областей. Завершувала  ходу делегація команди Херсонської області.

З привітальним словом до всіх учасників звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації  Віктор Турик, який передав вітання від голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, від районної державної адміністрації та зазначив: «Сільський голова, голова ОТГ  – це взірець для своєї громади, тому надзвичайно приємно, що саме ви, керівники, берете участь в цій Колосіаді. Дякую вам, що пропагуєте здоровий спосіб життя. Саме спорт вчить нас боротися, йти до мети та досягати перемоги. Сьогодні тут немає переможців і переможених, адже головна перемога – це перемога над самим собою. Тому я бажаю вам успіху, наснаги та приємних вражень від змагань».

В знак великої шани та поваги усі команди-учасниці змагань отримали короваї нашого гостинного Скадовського краю.

Веселий настрій дарували творчі колективи Скадовського району: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського РБК (кер. Наталія Уварова і Володимир Шаронов), вокальний ансамбль «Райдуга» Красненського СБК (кер. Любов Говорущенко), Степан Ковальчук Новомиколаївського СБК, вокальний квартет «Калини цвіт» Михайлівського СБК (кер. Анатолій Токарчук), заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець. А також, гості нашого міста солісти народного ансамблю та танцю «Молодість» міста Жидачів Львівської області (кер. Лідія Пакош) та солістка цього ж колективу Ониськів Вікторія.

Фото без опису    Фото без опису