ЗУСТРІЧ ГУБЕРНАТОРА З МЕШКАНЦЯМИ МІСТА

Дата: 08.09.2020 13:46

Фото без опису   Фото без опису                   07 вересня 2020 року біля районного будинку культури ім.Шевченка відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Ю.Гусєва з громадою міста.

На початку зустрічі губернатор розповів про основні напрямки розвитку Скадовського району, а саме залучення інвестицій для:

- відновлення роботи морського порту;

- розвитку Скадовська як дитячого курорту, (зробити його з цілорічним курортним сезоном), а також туристичного розвитку О.Джарилгач;

- розвитку переробної промисловості, так як Скадовський район є сільськогосподарським і має великий потенціал для вироблення високоякісної продукції.

Крім того вивчається питання відновлення роботи Скадовського аеропорту.

Далі голова обласної адміністрації вислухав скарги і пропозиції мешканців міста щодо проблем міста та району взагалі і шляхів їх вирішення. Найактуальнішими були питання відсутності молодіжного будівництва, засміченості міста, заростів бур’яну та амброзії, будівництва та ремонту доріг.

За результатами зустрічі губернатор пообіцяв видати низку доручень щодо вирішення актуальних питань.