Презентація пілотного проекту «Укрпошти»

Дата: 01.09.2020 16:29

Фото без опису         1 вересня 2020 року на нараді при голові районної державної адміністрації з головами місцевих рад Скадовського району відбулась презентація пілотного проекту «Укрпошти» про пересувні відділення «Укрпошти» до сільських населених пунктів, де живе менше 2000 людей.

Презентацію даного проекту присутнім представив директор Херсонської філії АТ «Укрпошта»  Шестопалов Вадим Анатолійович.

Він розповів, що пересувне відділення буде обслуговувати клієнтів з надання поштових та фінансових послуг мобільною поштовою бригадою в кожному населеному пункті. Крім того, завдяки пересувним відділенням планується також доставка ліків, продуктів харчування та товарів першої необхідності, що підвищить ефективність державної програми «Доступні ліки» для громадян Скадовського району.