Скадовськ відсвяткував День народження рідної країни!

Дата: 26.08.2020 17:00

З нагоди відзначення найголовнішого свята нашої держави 29-ї річниці Незалежності України та 97-ї річниці створення Скадовського району, 24 серпня 2020 року на центральній площі міста Скадовськ відбулись офіційні урочистості.

Голова Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, заступник міського голови Ольга Бутенко вітали зі святом відзначивши грамотами та подяками найдостойнішим громадян району.

Піднесений, урочистий настрій створили творчі колективи Скадовського району: солісти-вокалісти військовослужбовець Карина Кириченко, Заслужений працівник культури України Степан Ковальчук, Заслужений працівник культури України Ольга Миронець разом з народним хореографічним колективом «Провінційний балет» (кер. Заслужений працівник культури України Наталія Шептухіна), зразковий вокальний ансамбль «Юність» (кер. Ніна Носаль, Скадовського ЦДЮТ.

Молебень за Україну відправив Отець Володимир Цяпка.

Хвилиною мовчання та військовим салютом вшанували земляків, які загинули на сході України, захищаючи територіальну цілісність нашої держави, а отже кожного із нас.

Присутні, по завершенні заходу, поклали квіти до могил Віталія Бєлікова, Анатолія Олійника, невідомого солдата, а також меморіальної дошки Віталія Бєлікова, пам’ятного знаку «Загиблим за єдність України» та пам’ятника Т.Г. Шевченку.