Скадовщина урочисто відзначила День державного прапора України

Дата: 26.08.2020 16:42

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, відповідно до Указу Президента України з 2004 року Скадовщина, разом з усією країною офіційно вшановує один з державних символів України.

23 серпня 2020 року на центральній площі міста Скадовськ відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

Почесне право внесення Державного Прапора України надали захисникам, військовослужбовцям.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася голова Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня.

Синьо-жовтий стяг має потужну об’єднуючу силу. Він надихає і сповнює вірою у перемогу! Єднаймося, Скадовська громадо!

Того ж дня у Красненській сільській раді відбулось тематичне рандеву «Синьо-жовтим мереживом долі».

Директор Красненського СБК Світлана Шафрановська ознайомила присутніх працівників структурних підрозділів Красненської сільської ради з історичними фактами синьо-жовтого прапору.

У виконанні солісток Гнатюк В. та Сервуля Д. прозвучала патріотична пісня «Синє небо, жовте поле». Урочистості заходу додали привітання сільського голови Пістолетова О.В.