І Літній освітній фестиваль-2020 (SummerEdFest-2020)

Дата: 20.08.2020 10:57

Фото без опису   Академією інноваційної освіти Херсонського державного університету започатковано І Літній освітній фестиваль-2020 (SummerEdFest-2020). 150 керівників закладів освіти Херсонщини завітали в селище Лазурне Скадовського району.

На базі закладу відпочинку "Буревісник" освітній фестиваль проводиться з метою популяризації науково-педагогічного, інноваційного досвіду, практики використання платформ для дистанційного навчання й інтерактивних технологій в освітній діяльності професорсько-викладацького складу Херсонського державного університету, для активізації діяльності керівників закладів загальної середньої освіти з використання інноваційних технологій, розвитку управлінських компетентностей в побудові індивідуальної траєкторії професійного зростання в концепції навчання впродовж життя, мотивації до обміну досвідом, дослідницької діяльності, розширення інформаційної грамотності, ефективної комунікації та співпраці, подолання стресу й професійного вигоряння. З найкращими побажаннями та настановами до присутніх звернулися ректор Херсонського державного університету Олександр Володимирович Співаковський та керівник обласного департаменту освіти Ірина Анатоліївна Дробиш. Разом із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської РДА Аллою Аркадіївною Кишкіною привітала учасників фестивалю і затупник голови  районної державної адміністрації Валентина Головата. Щиро дякуюмо всім організаторам за змістовний освітній простір та релаксаційне дозвілля! На фото - вітання від народної артистки України Наталії Лелеки та гостя із Білорусії Євгена Литвинковича. Наука, обмін досвідом, оволодіння практичними навичками роботи на дистанційних платформах, пісня, танець, море, зорі - все це гарний старт для нового 2020-2021 навчального року.

Фото без опису     Фото без опису