На зв’язку телефонної «гарячої лінії» начальник Управління ДМС в Херсонській області

Дата: 14.08.2020 15:01

Фото без опису           Шановні громадяни, у середу, 19 серпня, з 10:00 до 12:00 години за номером телефону (0552) 35 - 40 - 45 відбудеться особистий прийом дзвінків з питання дотримання міграційного законодавства України начальником Управління Управління ДМС в Херсонській області Оксаною Яковенко.

Ви маєте можливість поставити свої запитання стосовно напрямків роботи міграційної служби, надання адміністративних послуг або висловити побажання до роботи територіальних та структурних підрозділів міграційної служби області.

Отож якщо у Вас є запитання - телефонуйте!

Про наступні консультації керівників Управління телефоном «гарячої лінії» дізнавайтесь на нашій сторінці на офіційному веб-сайті ДМС України у розділі – «Новини» та на сторінці в Facebook - Міграційна служба Херсонської області.

Управління ДМС в Херсонській області