Робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Переглядів: 349

12 серпня 2020 року за підтримки ГО «Центр громадських ініціатив», антикризового штабу при голові районної державної адміністрації, служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, попередження насилля в родинах, - було організовано та здійснено виїзд до Тарасівської сільської ради.

Відвідано 6 сімей, де виховується 16 дітей., з них 3 – багатодітні родини. Проведено профілактичну роботу, надані роз’яснення та консультації з приводу виводу даних родин із кризової ситуації, вручено продуктові набори, канцелярські товари та зошити.