Матеріальна допомога жителям району

Дата: 10.08.2020 16:39

При голові районної державної адміністрації Світлані Покутній розпочала роботу комісія з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Скадовського району які опинилися у складних життєвих обставинах: операційні потреби, довготривале, дороговартісне лікування, надзвичайна ситуація, що призвела до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника, аварія, пожежа, стихійне лихо, аварійність житла, газо-, електро постачання та інше.

На перше засідання, яке відбулося 06 серпня 2020 року надійшло 9 заяв від осіб з онкологічним захворюванням та 2 заяви від осіб із загальним захворюванням.

Фінансування грошової допомоги проводиться на особові рахунки заявників за рахунок коштів районного бюджету відповідно до районної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 рік