Дотримання законодавства про працю

Дата: 06.08.2020 17:16

Фото без опису           06 серпня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, на території пляжу «Молодіжний» м.Скадовськ проведено черговий рейд, в ході якого здійснено обстеження 15 суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на даній території.

Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

Під час проведення рейду співробітниками Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області складено один протокол по статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення  «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

В ході проведення обстежень проводиться інформаційно-роз?яснювальна робота з питань легалізації найманої праці та дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці.

Робота в даному напрямку триває.