Оздоровлення та відпочинок дітей є одне із найважливіших завдань

Переглядів: 352

Діти - майбутній потенціал нашого суспільства, тому одним із найважливіших стратегічних завдань держави  є реалізація їх права на ефективне оздоровлення та повноцінний відпочинок.

З 01 серпня 2020 року розпочалось оздоровлення дітей в оздоровчих закладах району згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 та Постанови МОЗ  від 30 липня 2020 року №43.

Відповідно до розпорядження голови Скадовської районної державної адміністрації від 22 травня 2020 року № 197 «Про  підготовку до функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району у 2020 році»  здійснює діяльність робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування  закладів оздоровлення і відпочинку протягом курортно-туристичного сезону 2020 року на території Скадовського району.

Під головуванням заступника районної державної адміністрації  Валентини Головатої з 31 липня по 04 серпня поточного року проведено перевірку  7 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, підписано 6 актів за формою 318/о. У всіх закладах доглянута територія з тінистими алеями і розаріями, розвинена інфраструктура спортивних споруд, хороші умови проживання, якісного харчування,  медичного обслуговування. Турбота обслуговуючого персоналу забезпечує цікавий і незабутній відпочинок.

Робота в даному напрямку триває.