Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оздоровлення та відпочинок дітей є одне із найважливіших завдань

Дата: 05.08.2020 10:24
Кількість переглядів: 613

Фото без опису          Діти - майбутній потенціал нашого суспільства, тому одним із найважливіших стратегічних завдань держави  є реалізація їх права на ефективне оздоровлення та повноцінний відпочинок.

            З 01 серпня 2020 року розпочалось оздоровлення дітей в оздоровчих закладах району згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 та Постанови МОЗ  від 30 липня 2020 року №43.

   Відповідно до розпорядження голови Скадовської районної державної адміністрації від 22 травня 2020 року № 197 «Про  підготовку до функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району у 2020 році»  здійснює діяльність робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування  закладів оздоровлення і відпочинку протягом курортно-туристичного сезону 2020 року на території Скадовського району.

Під головуванням заступника районної державної адміністрації  Валентини Головатої з 31 липня по 04 серпня поточного року проведено перевірку  7 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, підписано 6 актів за формою 318/о. У всіх закладах доглянута територія з тінистими алеями і розаріями, розвинена інфраструктура спортивних споруд, хороші умови проживання, якісного харчування,  медичного обслуговування. Турбота обслуговуючого персоналу забезпечує цікавий і незабутній відпочинок.

    Робота в даному напрямку триває.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора