Відбулася робоча онлайн - нарада з використанням програмного забезпечення Zoom з питання передачі повноважень з організації надання адміністративних послуг органам місцевого самоврядування

Дата: 03.08.2020 16:27

У засіданні взяли участь представники органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації.

На засіданні було розглянуто можливість передачі повноважень з організації надання адміністративних послуг органам місцевого самоврядування  та опрацьовувалось питання щодо співфінансування центру надання адміністративних послуг.

Враховуючи визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Скадовського району, майбутнім ОТГ було запропоновано допомогу щодо підготовки спеціалістів для ЦНАПів (ознайомлення з роботою адміністратора та передача досвіду).