В Скадовську продовжується робота з легалізації найманої праці

Дата: 31.07.2020 15:33

Фото без опису            В Скадовську триває діяльність робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат.

Так, 31 липня 2020 року проведено рейд на набережній міста Скадовськ, під час якого обстежено 15 суб’єктів господарської діяльності. Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства одного найманого працівника.

Всього протягом липня 2020 року проведено 17 рейдів в ході яких обстежено             292 суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Скадовського району. Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства 34 найманих працівника, з них 31 легалізовано.