Робота з легалізації найманої праці

Дата: 31.07.2020 08:56

Фото без опису        30 липня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат проведено рейд в ході якого обстежено           6 фізичних осіб-підприємців, які здійснюють свою діяльність на території Широківської сільської ради.

Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства 1 найманого працівника магазину продовольчих товарів.

Робочою групою проводиться інформаційно-роз?яснювальна робота з питань легалізації бізнесу, найманої праці та оформлення державної допомоги по частковому безробіттю під час карантину.