Обстеження ділянок водних об’єктів з метою виявлення несанкціонованих і стихійних сміттєзвалищ

Дата: 28.07.2020 14:20

Фото без опису           На виконання п. 3 Протоколу селекторної наради від 17 липня 2020 року відповідно до листа Херсонської обласної державної адміністрації віл 24 липня 2020 року № 11937/0-20/10 27 липня 2020 року робочої групою з контролю за використанням рекреаційних зон Скадовського району та острова Джарилгач було здійснено виїзд в ході якого обстежено  водні об’єкти з  метою виявлення несанкціонованих і стихійних сміттєзвалищ.

В результаті обстеження було виявлено декілька несанкціонованих сміттєзвалищ:

- центральний пляж с. Красне;

- пляж с. Новоросійське;

- пляж смт Лазурне біля території озера Устрічне.

З метою недопущення негативного та руйнівного впливу на водні об’єкти, за участю органів місцевого самоврядування, на території яких було виявлено накопичення твердих побутових відходів, було вирішено посилити контроль за санітарним станом пляжної зони, а саме постійно здійснювати заходи щодо ліквідації накопичення твердих побутових відходів.