Легалізація найманої праці триває

Дата: 28.07.2020 11:41

Фото без опису             27 липня 2020 року відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат в ході якого обстежено 32 суб’єкти господарської діяльності, які проводять свою діяльність на території міста Скадовськ.

Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства одного найманого працівника магазину продовольчих та непродовольчих товарів.

Під час рейдів проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації бізнесу, найманої праці та оформлення державної допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Фото без опису     Фото без опису