Ведеться робота з легалізації бізнесу і найманої праці

Дата: 20.07.2020 17:24

20 липня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, проведено черговий рейд в ході якого здійснено обстеження 16 суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на набережній м.Скадовськ.

Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

Під час проведення рейду співробітниками Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області складено протокол згідно статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення  «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

В ході проведення обстежень проводиться інформаційно-роз?яснювальна робота з питань легалізації найманої праці та оформлення державної допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Робота в даному напрямку триває.