Всеукраїнські спортивні змагання відкрито!

Дата: 03.07.2020 16:34

03 липня 2020 року на центральній площі міста Скадовськ відбулась церемонія урочистого відкриття Всеукраїнських фінальних змагань серед голів сільських і селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад – 2020! Оскільки змагання проходять в умовах адаптивного карантину пов’язаного із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, усі учасники змагань, в тому числі під час урочистостей дотримуватись санітарних та протиепідемічних вимог і рекомендацій.

Громадська організація «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»,  вже багато років поспіль свої змагання проводить саме у Скадовську!

В парадному строю представники команд-учасниць Всеукраїнських фінальних змагань серед голів сільських і селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад, які представляли 17 адміністративно-територіальних одиниць України, а саме Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Чернігівську, Чернівецьку та Херсонську області.

Приймали парад члени оргкомітету та почесні гості церемонії відкриття: голова громадської організації «Всеукраїнське Фізкультурно- спортивне товариство «Колос» Олександр Петрович Мендусь; голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Олександрівна Покутня; голова Скадовської районної ради Олег Федорович Старенький; секретар Скадовської міської ради Олег Миколайович Сокольчук; голова Всеукраїнської Асоціації ОТГ Олександр Олександрович Корінний заступник голови громадської організації «Всеукраїнське Фізкультурно- спортивне товариство «Колос» Михайло Іванович Вінтоняк; заступник голови Всеукраїнської Асоціації ОТГ Тарас Григорович Добрівський; генеральний директор Підприємство об'єднання громадян "Навчально-спортивна база "Скадовськ" Леонід Анатолійович Пасічник; головний суддя змагань Сергій Петрович Єщенко (командуючий парадом).

Завершились урочистості спільними світлинами.

Безперечно, будь-які змагання, це перш за все боротьба.

Та водночас це і свято здорового способу життя та популяризації спорту серед найрізноманітніших верств населення. Нехай  у кожну життєву історію переможною сторінкою ввійде літо 2020 року!