Скадовщина урочисто відзначила 24-ту річницю Конституції України

Дата: 26.06.2020 13:52

Фото без опису       26 червня 2020 року біля пам'ятника Т.Г.Шевченку загальним читанням статей Конституції України розпочався мітинг з нагоди 24-ї річниці Конституції України.

В урочистому зібранні взяли участь очільники влади міста та району, керівники організацій, підприємств, установ, громадські об`єднання та молодь з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Зі словами вітання з нагоди Дня Конституції України до присутніх звернулася голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня та відзначила почесними грамотами та подяками голови Херсонської обласної державної адміністрації найкращих мешканців Скадовської громади.

Фото без опису     Фото без опису             Опитування, проведені незалежними інституціями неодноразово демонстрували той факт, що лише невелика когорта  українців, близько 11% знайомі із розділами, статтями  Основного закону. КЗ «Скадовська ЦБС» запропонувала усім присутнім відповісти на 10 запитань тесту. По завершенню урочистостей,  розійшовшись  по робочим місцям, кожен знайде пару хвилин, аби пройти це невеличке випробування.

Фото без опису     Фото без опису                     Урочистості супроводжувалися патріотичним виступом народного ансамблю народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) Скадовського районного будинку культури.

По завершенні мітингу усі присутні на чолі з представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.