22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2020 14:58

Фото без опису         Щороку 22 червня в Україні вшановується пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга Світова війна.

Горем та болем у кожну українську родину увірвалася ця жахлива трагедія. Нам, нащадкам, справжніх героїв, залишається зберегти пам’ять про тих, хто здобув перемогу у найкровопролитнішій війні XX століття.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

22 червня 2020 року на Алеї Слави м. Скадовська, керівництво районної державної адміністрації, районної ради та представники структурних підрозділів районної державної адміністрації хвилиною мовчання вшанували вічну пам’ять і славу Героїв, загиблих під час війни та здійснили покладання квітів до Пам’ятника невідомому солдату.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Фото без опису     Фото без опису