«Дій вдома»: на КПВВ Херсонщини створено умови для встановлення державного застосунку

Переглядів: 470

Аби громадяни України мали змогу встановити застосунок «Дій вдома», КПВВ Херсонської області на адмінкордоні з тимчасово окупованим Росією Кримом — «Чаплинка», «Каланчак» і «Чонгар» — забезпечені безкоштовним інтернетом. Впровадженням мережі Wi-Fi «Ukraine_loves_you!» займалася Херсонська обласна державна адміністрація.

Окрім того, за сприяння Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Антона Кориневича було встановлено додаткове обладнання на КПВВ «Каланчак» для забезпечення стабільної та безперебійної роботи мережі.
Нагадуємо, що додаток «Дій вдома» призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов’язкової самоізоляції на час карантину. «Дій вдома» надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є цілком добровільним.