Старт на новий навчальний рік

Дата: 05.06.2020 15:54

Фото без опису      04 червня 2020 року в приміщенні Скадовської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району за участі  керівництва районної державної адміністрації, голів сільських рад, комунальних установ «Скадовський районний методичний кабінет» та «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування установ та закладів освіти».

На порядок денний винесено обговорення важливих питань функціонування галузі освіти.

Заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Валентина Головата розпочинаючи нараду акцентувала увагу на ключових аспектах реформування галузі освіти району.

З аналізом прогнозованого контингенту здобувачів освіти на 2020/21 навчальний рік та заходів з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти виступила Алла Кишкіна, начальник відділу, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації. Так, як дане питання наразі є ключовим, інформація, доведена до відома присутніх, викликала бурхливе обговорення серед голів місцевих рад, керівників загальноосвітніх шкіл.

На підготовку до 2020/21 навчального року відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» звернула увагу у своєму виступі Світлана Петрова, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Щодо матеріально-технічного забезпечення та підготовку шкіл до нового навчального року звернув увагу Олексій Фролов, начальник Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування установ та закладів освіти.

На організаційних питаннях щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року зупинилась Наталія Білоус, завідувач Скадовський районний методичний кабінет.

Фото без опису      Фото без опису               Нові можливості та пропозиції щодо підвищення якості освіти, формування економічно спроможної мережі, переходу на фінансову автономію, стратегії розвитку закладів викликали жваві обговорення під час конструктивного діалогу.