Матеріально-технічне забезпечення сільських шкіл

Дата: 04.06.2020 13:39

За залишки державної освітньої субвенції на суму 393096,95 грн  придбано мультимедійну техніку( ноутбуки та телевізори) для сільських загальносвітніх закладів освіти, а саме: Лазурненської, Благодатненської, Володимирівської, Красненської, Михайлівської, Олександрівської, Шевченківської, Таврійської, Широківської, Новомиколаївської.

Тарасівська ЗОШ отримала телевізор та інтерактивну дошку, Улянівська отримала телевізор. Також для Улянівської загальноосвітньої школи було придбано кабінет біології на суму 310 тис.грн.

Також на залишки освітньої субвенції виділено 291538,35 грн для придбання технологічного обладнання для харчоблоків у сільських школах.

Станом на сьогодні закуплено 3 морозильні камери та 2 холодильника для Благодатненської, Красненської, Михайлівської, Новомиколаївської, Таврійської загальноосвітніх закладів освіти.