Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Співпрацюємо у проектах

Переглядів: 552

        Голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня та голова Всеукраїнської  громадської організації «Центр розвитку демократії» Елла Ламах підписали меморандум про співпрацю в рамках  проекту:

«Надання інформаційної та організаційної підтримки жінкам різного віку та дівчатам у зв’язку з коронавірусом  віддалених сіл України», що виконується за підтримки ПРОООН.

Основна мета проєкту - покращити психологічний стан жінок та дівчат в маленьких селах України в період запровадження карантину та залучити їх активно використовувати онлайн спілкування, навчальні програми для недопущення розповсюдження паніки та потрапляння у важкі життєві обставини, а також попередити прояви насильства, сексуального домагання, дискримінації в сім’ях у зв’язку з коронавірусом.

Робочий план містить також низку заходів для соціальних працівників, лідерів місцевого самоврядування, державних службовців, медичних працівників.

2 червня Еллою Ламах був проведений тренінг по протидії паніки та попередженню емоційного вигоряння для державних службовців. Адже розвиток емоційного професійного вигоряння завжди пов’язаний з наявністю напруженої психоемоційної діяльності: інтенсивне спілкування, що супроводжується емоціями, отримання й обробка великої кількості інформації, прийняття відповідальних рішень.

 

 « повернутися до списку новин