Шановні мешканці м. Скадовська!

Переглядів: 359

У зв’язку із продовженням дії карантину, АТ «Херсонгаз» переносить виконання запланованих заходів інвестиційної програми розвитку.

Повідомляємо вам, що 26 травня 2020 року о 8.00 год. буде тимчасово припинено постачання прориродного газу мешканцям, виробничим та комунально-побутовим об’єктам м. Скадовськ, с. Антонівка, с. Приморське.

Відновлення газопостачання буде відбуватися поетапно з 27 травня 2020 року з 13.00 год. після закінчення робіт.

Для виконання пуску газу, відповідно до розділу V.5.10 Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15 травня 2015 року №285, необхідно забезпечення доступу працівників газового господарства до всіх газових приладів, встановлених у житлових будинках та квартирах мешканців.

Просимо всіх мешканців м. Скадовська, с. Антонівка та с. Приморське сприяти в організації доступу до газового обладнання для якнайшвидшого відновлення газопостачання.