Про функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч»

Переглядів: 316

Міністерством соціальної політики України було запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення»  розпочинає функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч» (далі – Сервіс), що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Відповідно до пункту 7 вищезазначеної постанови обласним, Київській міській держаним адміністраціям надано доручення, зокрема щодо розміщення щодня на інформаційній платформі “Допомога поруч”: інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, восновних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам; звіту про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю. Просимо до соціального онлайн проекту «Допомога поруч» долучитися благодійні організації, волонтерів, соціально відповідальний бізнес.

В разі якщо Ви володієте інформацією про потреби малозахищених верст населення прохання повідомляти до  штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Скадовському районні за номером телефону 5-23-00.