В районі працює Антикризовий штаб

Дата: 10.04.2020 11:00

Фото без опису        В районі працює Антикризовий штаб. Розроблено заходи із забезпечення на місцях гуманітарною допомогою осіб, які потрапили у складні життєві обставини. Представниками бізнесу, разом із  волонтерами району проводиться робота щодо надання продуктових наборів соціально вразливим верствам населення.

Районний штаб постійно працює над складанням списків таких осіб, які поповнюються у телефонному режимі. На сьогодні надана допомога багатодітним малозабезпеченим родинам, літнім людям, внутрішньо переміщеним особам.

Національною мережею продуктових магазинів АТБ надається допомога продуктовими наборами.

Соціальними робітниками комунальної установи «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» спільно з працівниками Скадовського відділу поліції Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області, які входять до складу мобільних груп, проводиться доставка продовольчих наборів самотнім, літнім людям, віком понад 80 років, громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують стороннього догляду і перебувають в зоні найбільшого ризику. На сьогодні зазначену допомогу отримали 198 громадян. Робота в цьому напрямку продовжується.