Щодо проведення опитування бізнесу стосовно протидії розповсюдженню коронавірускої інфекції (COVID-2019)

Переглядів: 147

Ситуація з розповсюдженням  коронавірускої інфекції COVID-2019 у світі потребує особливої уваги. За оцінками ВООЗ та ECDC ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях.

Планування та здійснення заходів із запобігання поширенню на території України коронавірусу потребують комплексного підходу. З цією метою Міністекрство економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу стосовно протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-2019). В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніхта великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням:

З огляду на викладене, звертаємося з проханням взяти участь у анкетуванні та заповнити опитувальник бізнесу стосовно протидії COVID-2019.