Засідання робочої групи з питань впровадження на території Скадовського району Всеукраїнського проекту «Озеленення України 2020»

Дата: 11.03.2020 17:35

Фото без опису        11 березня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої відбулося засідання робочої групи щодо сталого проходження Всеукраїнського проекту «Озеленення України 2020» у Скадовському районі, у роботі якого взяли учать члени групи, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.

На засіданні розглядалися питання щодо визначення на підпорядкованих територіях місць висадження зелених насаджень, забезпечення у необхідній кількості посадкового матеріалу, вирішення кількості залучених осіб до Всеукраїнського проекту.

Слід зазначити, що перше засідання відбулося 17 лютого 2020 року з керівниками державних організацій. Друге засідання було проведено 26 лютого 2020 року з головами міської, селищної та сільських рад.

Орієнтовно, у Всеукраїнському проекті «Озеленення України 2020» по Скадовському району буде висаджено близько10 тис. саджанців, залучено біля 2 тис. осіб.