Робота робочої групи з питань легалізації - триває

Переглядів: 163

26 лютого 2020 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої відбулося засідання оновленого складу робочої групи для  здійснення обстеження підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю з метою легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання   мінімальних  гарантій у  сфері оплати   праці  та інших  соціальних виплат.

До неї увійшли  представники структурних підрозділів РДА, прикордонної служби «Скадовськ», Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Учасники спланували виїзну роботу  робочої групи по району, обстеження сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, які використовують найманих працівників. Внесли свої пропозиції, доповнення та зауваження. За результатами засідання було вирішено щонеділі проводити рейди, продовжувати сумісну інформаційно - роз?яснювальну роботу щодо легалізації найманої праці.