Реформування в галузі охорони здоров?я

Дата: 14.02.2020 17:11

Фото без опису    У зв'язку із запровадженням з 01 квітня 2020 року нової моделі фінансування закладів охорони здоров'я та з метою аналізу реальної ситуації щодо готовності до другого рівня реформи галузі в Скадовському районі  під керівництвом голови районної держадміністрації Світлани Покутньої, за участю заступника голови районної держадміністрації  Валентини Головатої відбулася нарада з керівниками некомерційних підприємств «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Скадовська центральна районна лікарня» за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Проведено аналіз готовності закладів охорони здоров?я до укладання договорів з Національною службою здоров'я України, а також озвучені проблеми:

• зміни мережі закладів охорони здоров'я;
  • забезпеченість видатків на покращення матеріально технічної бази;
  • організація медичного обслуговування та харчування;
  • соціальний захист громадян без певного місця проживання.

Підводячи підсумки заходу Світлана Покутня наголовила, що : « Здоров'я людей є одним з найважливіших стратегічних завдань держави і завдання органів виконачої влади та місцевого самоврядування віднайти необхідний фінансовий ресурс на забезпечення  належного медичного обслуговування населення Скадовського району».