12 лютого 2020 року відбувся виїзний прийом голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої до Широківської сільської ради

Переглядів: 138

12 лютого 2020 року голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня провела виїзний прийом громадян у Широківській сільській раді. Під час робочої поїздки було перевірено стан розчистки доріг після негоди, відвідано загальноосвітню школу.

Директором школи Семків М.П. було піднято питання щодо подальшої роботи шкіл I та  II ступенів та підвозу дітей до закладів освіти. Світлана Покутня обговорила нагальні питання Широківської сільської ради та шляхи їх вирішення з сільським головою Ігорем Кулішем.

Інформуємо, що  нарада з директорами загальноосвітніх шкіл району щодо дотримання вимог законодавства по підвозу дітей та подальшого розвитку закладів загальної средньої освіти відбудеться 14 лютого 2020 року о 10-00 годині в залі засідань відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації. Запрошуємо керівників закладів освіти до конструктивного діалогу.