На захисті прав та інтересів дітей

Дата: 11.02.2020 13:29

Фото без опису   10 лютого 2020 року в районній державній адміністрації під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Головатої Валентини Андріївни відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд членів комісії було винесено наступні питання: про надання висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей (2); про виконання батьківських обов’язків громадянкою відносно 5 малолітніх дітей; про доцільність/недоцільність повернення 5 неповнолітніх та малолітніх дітей до біологічної родини; про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасових виїздів до тимчасово окупованої території; про надання дозволу малолітньому, який діє за згодою матері та батька, на вчинення правочинів щодо продажу частки квартири та одночасної купівлі рівноправної частки будинку; про надання дозволу неповнолітньому, який діє за згодою матері, зареєструвати право власності на земельну ділянку на підставі свідоцтва про прийняття спадщини від батька.

У засіданні комісії взяли активну участь представники соціальної сфери району, Скадовської міської, Новомиколаївської, Приморської сільських рад, Скадовського відділення Новокаховського відділу Головного управління Національної поліції в Херсонській області.