Відбулось засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

Дата: 03.02.2020 15:44

31 січня 2020 року відбулося розширене засідання Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації. У роботі засідання взяли участь члени Громадської ради, голова районної державної адміністрації Світлана Покутня, секретар міської ради Олег Сокольчук, начальник Скадовського бюро правової допомоги Тетяна Мосіна, громадськість.

Порядком денним охоплено сім питань, зокрема, присутні заслухали звіти про роботу комітетів Громадської ради при районній державній адміністрації за 2019 рік.

Голова районної державної адміністрації Світлана Покутня у своєму зверненні до членів Громадської ради зазначила: «Я вперше присутня на засіданні Громадської ради і мені дуже сподобались звіти голів комітетів про виконану роботу протягом 2019 року. Необхідно частіше зустрічатися. Районна державна адміністрація завжди підтримає Вас у ваших починаннях. Хочу, щоб наше місто було дійсно курортним. Давайте підіймати на даних засіданнях найбільш гострі та актуальні проблемні питання району серед яких питання екологічного стану міського сміттєзвалища, охорона та відновлення лісосмуг тощо».

Закриваючи засідання голова Громадської ради при районній державній адміністрації Ірина Бартчук подякувала всім присутніх за проведену роботу та закликала до подальшої плідної співпраці задля розвитку Скадовського району та міста Скадовська.