Голова Скадовської РДА Світлана Покутня взяла участь у тренінгу з питань стратегічного управління, який відбувся у Херсоні, 26 січня.

Дата: 28.01.2020 09:03

Фото без опису      Для успішної, злагодженої та ефективної роботи нової плеяди управлінців, переходу від управлінської функції «планування» до управлінської функції «організація», тобто на переформатування підходу до роботи від «поговорили і забули» до «запланували, організували і зробили» у Херсоні, 26 січня 2020 року відбувся тренінг з питань стратегічного управління.

Необхідність змін у підході до організаціїї стратегічного управління, на сьогодні, це вимога часу.

«Якщо ми хочемо змінити умови та якість життя, ми маємо вчитися змінювати його якісно і грамотно»- сказала голова Скадовської РДА Світлана Покутня після завешення тренінгу. «А те, що ми вчимося у вихідні це тому, що у будні дні треба працювати».

У тренінгові з питань стратегічного управління взяв участь голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та голови районних адміністрацій області.

Автор: Яблонська Олександра