Майже всі теплопостачальні підприємства області прийняли рішення щодо перерахунку плати за опалення

Дата: 27.01.2020 16:15

Фото без опису     За словами директора Департаменту розвитку територій облдержадміністрації Віктора Рассолова, станом на 24 січня 6 із 7 теплопостачальних підприємств області здійснять перерахунок плати за послуги з централізованого опалення. Не прийнято рішення тільки Херсонтеплогенерацією.

Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Юрій Гусєв доручив своєму заступникові Сергію Козирю запросити керівництво підприємства для опрацювання питання і за результатами в найкоротший термін надати інформацію.

У розрізі інших підприємств Віктор Рассолов оприлюднив цифри знижок від 53 до 342 гривень, в залежності від площі квартири. Більш детальна інформація висвітлена на сайті ОДА, інформаційних стендах та офіційних сайтах підприємств, а також безпосередньо у направлених споживачам платіжках.

Важливо: з будь-яких питань щодо підстав та механізму здійснення перерахунку можна звернутися на урядову «гарячу лінію» за номером 1545 (безкоштовно).

Автор: Андрій Соков, Управління суспільних комунікацій Херсонської ОДА

У Кабміні роз'яснили, яким чином знизили суми у платіжках

Кабінет Міністрів України оприлюднив роз'яснення щодо того, яким чином знизили суми у платіжках українців.