Шановні жителі Скадовського району!

Дата: 22.01.2020 18:27

Фото без опису   Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято –День Соборності України! Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця дата ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної держави.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Тому, особлива шана та подяка воїнам АТО/ООС, волонтерам і всім небайдужим українцям, котрі борються за збереження цілісності та незалежності нашої Батьківщини.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Голова Скадовської

районної державної адміністрації