Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Проведено нараду щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства Оборони

Переглядів: 166

   11 січня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої та в присутності заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бословяка, військового комісара Скадовського районного військового комісаріату Євгена Куца та інших посадових осіб відбулася робоча нарада експертної комісії стосовно створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства Оборони (ТКЦ та СП). Ця нова структура військового управління України повинна замінити собою радянську систему військових комісаріатів.

        Вони повинні вдосконалити порядок комплектування військ особовим складом та організацію оборонно-мобілізаційної роботи, а також забезпечити нову ефективну систему обслуговування та надання сервісних послуг с соціального захисту як військовослужбовців так і членів їх родин, резервістів, ветеранів війни та пенсіонерів Збройних Сил та інших військових формувань.

         Було розглянуто питання додаткового фінансування для подальшого створення ТКЦ та СП МО, та приведення його до вимог методичних рекомендацій ( наявності пандусу, скляних прозорих дверей, та іншого обладнання для людей с особливими потребами).

          В ході обговорення було прийнято рішення внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, після її затвердження районною радою питання щодо виділення коштів.« повернутися до списку новин