В с. Благодатне відкрили місцеву пожежну охорону.

Дата: 11.01.2020 16:39

Фото без опису   Фото без опису          09 січня 2020 року відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної охорони у селі Благодатне Скадовського району. З нагоди відкриття присутніх привітали голова районної державної адміністрації Світлана Покутня, заступниця начальника Головного управління ДСНС області Катерина Гаврилова та начальник Скадовського районного сектору ГУ ДСНС області Дмитро Турченко.
                    Нова пожежна команда буде обслуговувати як мешканців села Благодатне, так і довколишні села, що дасть можливість місцевим рятувальникам оперативно гасити пожежі і надавати допомогу людям.

Після урочистостей співробітники місцевої пожежної охорони продемонстрували свої навички, ліквідувавши умовну пожежу.