Подарунки від голови Скадовської РДА Світлани Покутньої та Діда Мороза отримали пацієнти дитячого відділення Скадовської районної лікарні

Переглядів: 115

Ви вірите в Діда Мороза? Вірте, пишіть йому листи, подумки кажіть про подарунки, слухайтесь батьків або прислухайтеся до дітей, ведіть себе чемно, гарно і будьте добрими. У будь-якому віці. Вірте у Діда Мороза, або будьте ним.

Ніхто не планує на Новий рік опинитися в лікарні. То так невчасно, не чесно, гірко і прикро. Ти лежиш у лікарні, п’єш пігулки і думаєш що про тебе забули всі на світі і навіть Новий рік омине тебе стороною.

Щоб такого не трапилося, щоб Новий рік відчули і запам’ятали всі хто не може святкувати це свято дома, голова Скадовської РДА Світлана Покутня разом з Дідом Морозом завітали до дитячого відділення Скадовської районної лікарні з подарунками, які були надані ФОП «Покутній». Хтось бачив Діда Мороза вперше, хтось отримував вперше подарунок. Різні історії, різні діти… їх сьогодні у відділенні 13 чоловік. Комусь ще довго лікуватися, а хтось ось-ось буде виписаний додому, але очі сьогодні запалали казкою у всіх, у дітей та їхніх батьків. Робіть добро і світ буде кращим. А ми отримали чудовий вірш, щирий і схвильований.

Дід Мороз піде далі у своїх справах, буде далі нести віру в казку, надію і любов до дітей, а у дитячому відділенні Скадовської районної лікарні шурхотітимуть цукерки ( з дозволу лікарів) та точитимуться розмови про казки і людське добро. Зазвичай у дитячому відділенні Скадовської районної лікарні лікується до 30 дітей. Тут чисто і тепло, лікарі та медичний персонал уважні та професійні, мають неймовірно великий досвід роботи та добрі серця. Вони лікують дітей.

На зміні в цей день - Галина Миколаївна та Галина Михайлівна, лікарі Шарий Сергій Юрієвич та Гак Лідія Миколаївна. Дякуємо їм.       А ще, дівчата розказали пані Світлані та Діду Морозу, що треба робити щоб не хворіти. Треба завжди:

Мати гарний настрій навіть якщо захворів.

Оминати скупчення людей

Ходити пішки, а не їздити маршрутками

Добре мити руки і не їсти все підряд

А на канікулах більше грати на вулиці!

Вірити в дива та Діда Мороза. Він є!

З Новим роком! Здоров’я всім!

Автор: Яблонська Олександра