На контролі стан ремонту дороги Скадовськ-Каланчак

Дата: 28.12.2019 17:07

Фото без опису   24 грудня 2019 року голова районної державної адміністрації Світлана Покутня разом із заступником директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації Галамагою А.В., головним інженером ДП «Херсонський облавтодор» Шакулою О.В., заступником голови Скадовської районної державної адміністрації Сєрковою Н.М., головою Тарасівської сільської ради Тимощук З.М. та представниками громадськості, начальником філії «Скадовський райавтодор» Дзюбою М.А. здійснили виїзд для огляду ремонту дороги О221603 Скадовськ-Каланчак .

Зазначимо, що у листопаді- грудні поточного року виконувалися роботи по поточному середньому ремонту автомобільної дороги О221603 Скадовськ-Каланчак (відновлення профілю, улаштування вирівнюючого шару, профілювання щебеневих доріг та планування узбіччя).

На даний час дорога знаходиться в проїзному стані. При сприятливих погодних умовах буде відразу продовжено ремонтні роботи.