Світлана Покутня зустрілась з громадою с.Новомиколаївки

Дата: 28.12.2019 17:01

Фото без опису   Фото без опису                    23 грудня 2019 року із робочим візитом Новомиколаївську громаду відвідала новопризначена голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня. Разом із сільським головою Євгенією Глєбовою оглянули інфраструктуру села, проінспектували будівництво нової лікарської амбулаторії.

Також була гарна нагода поспілкуватись із жителями громади, депутатами сільської ради, адже саме сьогодні звітував про свою роботу дільничний інспектор Димченко М.В. Багато проблемних питань підняла громада, поліцейські обіцяли посилити роботу із правопорушниками.
          Світлана Покутня надала консультації та практичні поради людям, як правильно оформляти свої звернення та запевнила у співпраці районної державної адміністрації та сільської ради, також заявила про свою відкритість до людей і готовність чути і допомагати у вирішенні питань, що турбують населення.