Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Скадовську районну державну адміністрацію очолила Світлана Олександрівна Покутня

Дата: 23.12.2019 15:38
Кількість переглядів: 939

Фото без опису   Фото без опису                                          Відповідно до розпорядження Президента України від 18 грудня 2019 року №548/2019-рп головою районної державної адміністрації призначено Покутню Світлану Олександрівну.

21 грудня 2019 року в залi засiдань районної державної адміністрації очільник області Юрiй Гусєв представив громадi району голову Скадовської райдержадмiнiстрацiї Покутню Свiтлану Олександрiвну та подякував Вiктору Турику, який обiймав цю посаду п’ять рокiв, за здійснену роботу для Скадовщини.

«Скадовський район є унікальним, район  має величезний потенціал у сфері відпочинку, оздоровлення та туризму. Тому ми маємо більше уваги та ресурсів  приділити розбудові транспортної та туристичної інфраструктури. Голови районних державних адміністрацій перш за все мають ефективно завершити реформу децентралізації, для того, щоб люди отримали більше повноважень, більше можливостей реалізовувати ті важливі проекти, яких потребують сьогодні громади, приймаючи відповідальні рішення », – зазначив Юрій Гусєв. Свiтлана Покутня, у свою чергу, подякувала Президенту України та очiльнику областi за надану довiру та можливість працювати в одній команді. «Дуже багато важливих та пріоритетних завдань стоять перед нами на сьогоднішній день. Але я впевнена, що лише завдяки плідній співпраці задля нашої громади ми зможемо досягти гідних результатів» , - акцентувала керівник району.

Зазначимо, що Cвiтлана Олександрiвна-перша жiнка, яка очолила Скадовську районну державну адмiнiстрацiю.

Тож бажаємо Свiтланi Покутнiй успiхiв на новiй посадi, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпної енергії у повсякденних справах та розбудовi і розвитку нашого району!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора