Зустрічаймо Новорічні свята разом!

Переглядів: 71

19 грудня 2019 року об 11.30 год. у великій залі РБК ім. Т.Г. Шевченка відбудеться дитяча розважальна програма «З добром у серці». На малечу чекають солодощі та смаколики від Святого Миколая, а також ігри, конкурси та розваги.

20 грудня 2019 року о 17.00 год у виставковій залі РБК ім. Т.Г. Шевченка відбудеться святковий концерт клубу бардівської пісні «Капітан».

25 грудня 2019 року о 13.00 год. запрошуємо у велику залу РБК ім. Т.Г. Шевченка на Новорічний концерт «Різдвяно-Новорічні зустрічі».

Усі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші сертифікатів на вечерю у одному з кафе міста, смачну піцу, абонемент у тренажерний зал РБК, сеанс дельфінотерапії, серія поїздок на таксі, відвідування сауни та багато іншого.

27 грудня 2019 року о 12.00 год. у великій залі РБК ім. Т.Г. Шевченка на вас чекає дитяча розважальна програма «Снігуронька 2020». Після завершення програми, на центральній площі, відбудеться відкриття головної ялинки міста Скадовськ .

31 грудня 2019 року о 19.00 год. на центральній площі, біля головної ялинки міста, відбудеться святкова програма «Зустрічаймо разом Новий рік».

Гарних вражень та приємних сюрпризів у ці передсвяткові дні!

Зустрінемо Різдво та Новий рік разом!